У будівництві на 2017 рік орієнтований розмір кошторисної заробітної плати складає від 3590 до 5500 гривень.

зп

Розмір кошторисної заробітної плати щороку визначається Мінрегіоном на відповідний рік, затверджується наказом Мінрегіону та діє до затвердження наступного розміру кошторисної заробітної плати.

Так, на 2017 рік Мінрегіоном орієнтований розмір кошторисної заробітної плати, який доцільно враховувати при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, складає від 3590 до 5500 гривень, що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.

Даний показник призначений для врахування замовниками(інвесторами) при визначенні вартості будівництва на стадії розроблення проектної документації.

Відповідну інформацію щодо розміру кошторисної заробітної плати та роз’яснення щодо його застосування при визначенні вартості будівництва Мінрегіон довів обласним та Київській міській державній адміністрації, центральним органам виконавчої влади та будівельним організаціям. Відповідний лист за посиланням:

http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/pricing/tsinoutvorennya/pro-rozmir-koshtorisnoyi-zarobitnoyi-plati-pri-viznachenni-vartosti-budivnitstva-ob-yektiv-u-2017-rotsi/