Будівництво районного будинку культури з залом на 500 місць в м. Сокиряни Чернівецької області – під контролем обласної влади

У м. Сокиряни Чернівецької області відбулась виїзна нарада, яку провів заступник начальника управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Юрій Штефуник за участі голови Сокирянської районної державної адміністрації Петра Бескупського, голови районної ради Василя Козака, представників проектної організації МПП «Вітас» та будівельної фірми ТОВ «Будмонтажсервіс-1».

Насамперед посадовці детально ознайомилися з ходом будівельних робіт на об’єкті «Будівництво районного будинку культури з залом на 500 місць в м. Сокиряни Чернівецької області», оглянули вже збудовані приміщення та виконані будівельні роботи.

Заступник начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Юрій Штефуник зазначив, що будівництво будинку культури є вкрай необхідним для жителів м. Сокиряни і одним із пріоритетних об’єктів соціальної сфери для Буковини, будівництво якого ще розпочалось у 1988 році.

Станом на сьогодні, на об’єкті виконано наступні роботи: влаштування покрівлі та вентильованих фасадних систем облицьованої композитними панелями типу «Panabond» з утепленням з мінвати, мурування внутрішніх стін та перегородок, підсилення фундаментів, колон та балок, частково виконані роботи по внутрішньому оздобленню стін та перегородок, влаштовані всі зовнішні двері та вікна з металопласту. Виконано роботи по прокладанню зовнішніх та внутрішніх мереж водопроводу, каналізації.

По завершенню наради дано доручення підрядній організації ТОВ «Будмонтажсервіс-1» завершити благоустрій території закладу, який межує із пам’ятником загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні, виконати роботи по антисейсмічних заходах, перенести існуючий міський водопровід та здійснити коригування проектно-кошторисної документації.