Мінрегіоном схвалено 20 проектів від Чернівецької області, які фінансуватимуться з ДФРР

25 травня 2017 року під головуванням Віце-прем’єр міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія ЗУБКА, відбулось засідання Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, вимогам законодавства, за участю представників із 19 областей України та міста Києва.

Представниками від Чернівецької області в роботі Міжвідомчої комісії взяли участь: заступник голови обласної державної адміністрації Ігор БОГАТИРЕЦЬ, начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Олександр ПУРШАГА та начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій обласної державної адміністрації Ганна ЖЕБЧУК.

За результатами засідання Міжвідомчої комісії прийнято рішення про включення 20 проектів регіонального розвитку, що будуть реалізовуватись у поточному році в Чернівецькій області. Серед них: добудова навчальних закладів у селі Йорданешти Глибоцького району та у селі Тернавка Герцаївського району. Проведення капітального ремонту у відділеннях Кіцманської центральної районної лікарні та ОКУ «Лікарня швидкої медичної установи». Зокрема, у перелік затверджених проектів, що фінансувалися, включено і реконструкція мереж водопостачання в смт.Кострижівка Заставнівського району, будівництво пологового відділення (акушерський корпус) у м. Хотин, будівництво мереж централізованого питного водопостачання в с. Братанівка Сокирянського району та інші.

Загальний обсяг фінансування робіт за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку складає 61,8 млн.грн та співфінансування проектів із місцевих бюджетів – 7,3 млн.грн, та з інших джерел фінансування – 4,0 млн.грн.

Як повідомив, начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Олександр ПУРШАГА, рівень підготовки проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, які були подані на розгляд Міжвідомчій комісії від Чернівецької області відзначено – високим.