У День захисту дітей начальник управління капітального будівництва відвідав Будинок дитини та привітав юних панянок із участю у Всеукраїнському дитячому фестивалі «Міні світ краси України 2017»

Вони нас навчають, радіють з нами і співчувають. Їхніми вустами говорить істина. Вони наше щастя, подарунок від Бога. Вони — це наші Діти!

У День захисту дітей начальник управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр ПУРШАГА відвідав Будинок дитини. Разом з дітьми провів пару годин, а здалось, наче, мить… 

Для Будинку дитину закуплено 2 упаковки підгузників «PAMPERS» та праску торгової марки «Tefal» для прасування дитячих речей.

Пізніше, у стінах Ратуші, привітав юних учасниць 12-го Всеукраїнського дитячого фестивалю » Міні світ краси 2017″, які приїхали з 15-ти міст України, зокрема, і міст, де сьогодні проходить «лінія вогню» — це Сєверодонецьк, Луганськ та Донецьк.

Приємним сюрпризом було, що юні панянки розповідаючи про своє хоббі, своє заняття та плани на майбутнє, залишили на пам’ять цікаві дарунки: картини із бурштину, мапу України та глиняні вироби.

Дівчата справжні красуні України.

«ВРАЖЕНИЙ. ЩАСЛИВИЙ. І ПЕРЕКОНАНИЙ, що всі справи є початком для щасливого майбутнього Дітей!», — сказав начальник управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр ПУРШАГА.