Відбулась розширена нарада по проведенню будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція будівель Чернівецького перинатального центру структурного підрозділу Чернівецької обласної клінічної лікарні в м. Чернівці»

14.07.2017р. проведено розширену нараду по об’єкту «Реконструкція будівель Чернівецького перинатального центру структурного підрозділу Чернівецької обласної клінічної лікарні в м. Чернівці». В нараді прийняв участь радник голови обласної державної адміністрації Усик В.С. , представникі департаменту охорони здоровя ОДА та представників комунальних служб міста ( Чернівецький міський комунальний виробничий  трест зеленого господарства та протизсувних робіт, КП «Чернівціводоканал» та МКП «Чернівцітеплокомуненерго») . Було прийнято спільне рішення про обстеження зовнішніх мереж комунальними службами. На нараді, крім виробничих питань, підняли питання дизайну центрального входу , благоустрою території та озеленення.