У Чернівцях відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

14 липня 2017 року за пропозицією голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука на Буковині відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Як зазначив Олександр Фищук, завдяки Президенту, Уряду та Верховній Раді, за останні три роки в області спостерігається багато позитивних зрушень, але разом з тим, ще багато потрібно зробити.

Під час розгляду зазначеного питання Олександр Фищук звернувся до бюджетного Комітету з проханням виділити фінансування на будівництво мостів на Путильщині та Герцаївщині.

Також, учасники засідання заслухали інформацію керівників та представників структурних підрозділів Чернівецької обласної державної адміністрації про формування місцевих бюджетів регіону в умовах бюджетної та фінансової децентралізації, стан та перспективи розвитку дорожнього господарства, основні напрями реформування галузі охорони здоров’я краю, здобутки та проблеми у сфері будівництва, а також прийняли низку важливих рішень з цих питань.

Зокрема, стосовно будівництва об’єктів соціальної інфраструктури області доповів Олександр Пуршага.

Під час своєї доповіді О.Пуршага вніс пропозицію щодо зміни законодавства стосовно процедури затвердження (проходження) коштів, та передбачити можливість перехідних коштів, що покращить якість виконання робіт та ефективне використання коштів.