Будівництво Тернавського навчально-виховного комплексу – на контролі обласної влади

Сьогодні, 26 липня, в с. Тернавка Герцаївського району на будівництві навчального корпусу відбулась виїзна нарада, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець за участі начальника управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Олександра Пуршаги, генерального підрядника ТОВ «Надія» Василя Бічера.

Насамперед посадовці детально ознайомилися з ходом будівельних робіт на об’єкті «Будівництво навчального корпусу до Тернавського навчально-виховного комплексу в с. Тернавка Герцаївського району», оглянули вже зроблені будівельні роботи.

Як повідомив представник підрядної організації, що здійснює всі роботи, наразі збудовано приміщення котельні, змонтовано обладнання та очисні споруди «Біотал». Влаштовано інженерні мережі (опалення, водопостачання, електричні мережі).

Начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександр Пуршага зазначив, що даний соціально-важливий об’єкт до кінця поточного року буде завершено повністю і діти матимуть змогу навчатись у покращеному приміщенні, проводити уроки з фізичного виховання у великому спортивному залі та харчуватись у їдальні, яка буде обладнана сучасним технологічним обладнанням.