Йорданештська ЗОШ, яка включена у проект «Нова українська школа» «відчине двері» учням Глибоцького району вже у листопаді 2017 року

21 вересня 2017 року у селі Йорданешти Глибоцького району на будівництві школи відбулась виїзна нарада за участі заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігоря Богатирця, заступника начальника управління капітального будівництва Юрія Штефуника, голови Глибоцької районної ради Петра Панчука, депутатів Глибоцької районної ради та директора підрядної організації ТзОВ «Надія» Василя Бічера.

Посадовці ознайомились з ходом будівельних робіт на об’єкті «Будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів в с.Йорданешти Глибоцького району», оглянули вже збудовані приміщення.

Заступник начальника управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Юрій Штефуник зазначив, що на даний час, завершуються внутрішні роботи в новій їдальні, ведуться роботи в спортивному залі.

Як повідомив представник підрядної організації, що здійснює роботи, об’єкт будівництва буде завершений до 01.11.2017 року.