На Сокирянщині проведено виїзні наради начальником управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром ПУРШАГОЮ

Вчора, 7 листопада, за ініціативи начальника управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра ПУРШАГИ, відбулись виїзні наради на будівництво будинку культури у м. Сокиряни та на будівництво мережі централізованого питного водопостачання у с. Братанівка Сокирянського району, за участі радника голови обласної державної адміністрації Віталія УСИКА, голови Сокирянської районної державної адміністрації Петра БЕСКУПСЬКОГО, голови Сокирянської районної ради Василя КОЗАКА, генерального директора підрядної організації ТОВ «Будмонтажсервіс-1» Олександра ГАНЗЮКА, генерального проектувальника МПП «Вітас» Сергія ВІТКОВСЬКОГО, директора підрядної організації ТОВ «КМ-Буд» Віктора МАЦАЛКОВСЬКОГО та інженера технічного нагляду управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Віталія ШЕНКОВИЧА.

Насамперед посадовці детально ознайомились з ходом будівельних робіт на об’єктах «Будівництво районного будинку культури з залом на 500 місць в м. Сокиряни Чернівецької області» та «Будівництво мережі централізованого питного водопостачання в с. Братанівка Сокирянського району» та оглянули вже виконані роботи.

Як повідомив начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Олександр ПУРШАГА, що дані соціальні об’єкти є стратегічним на Сокирянщині. Тому, якісне виконання робіт і введення цих об’єктів в експлуатацію є одними із пріоритетних завдань на Буковині.

По завершенню нарад дано доручення:

1) представнику підрядної організації ТОВ «Будмонтажсервіс-1» Олександру ГАНЗЮКУ до кінця 2017 року освоїти виділені кошти на даний об’єкт та якісно виконати роботи, а проектувальнику МПП «Вітас» Сергію ВІТКОВСЬКОМУ до 25.12.2017 року виконати корегування проектно-кошторисної документації на всі роботи для здачі об’єкту в експлуатацію.

2) директору підрядної організації ТОВ «КМ-БУД» Віктору МАЦАЛКОВСЬКОМУ під час випробування водопроводу у с. Братанівка Сокирянського району запросити представників районної державної адміністрації.