Капітальний ремонт будівлі Кадубівецької ЗОШ I-III ст. у Заставнівському районі – на контролі обласної влади

Сьогодні, 9 листопада, у с. Кадубівці Заставнівського району відбулась виїзна нарада, яку провів начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Олександр ПУРШАГА, за участі голови Заставнівської районної державної адміністрації Юрія КІТАРА, сільського голови с. Кадубівці Іллі ТКАЧУКА, інженера технічного нагляду управління капітального будівництва Василя ІЛІКИ та директора підрядної організації ТОВ «КМ-БУД» Віктора МАЦАЛКОВСЬКОГО.

На початку наради учасники детально ознайомились з ходом будівельних робіт і проаналізували їх виконання. Згодом, по завершенню наради дано доручення представнику підрядної організації до 16.11.2017 року здійснити запуск опалення, завершити покрівельні роботи на навчальному корпусі школи та збільшити чисельність працівників на об’єкті для завершення робіт у поточному році.