Чергову робочу нараду проведено на одному із важливих соціальних об’єктів на Буковині

Сьогодні, 10 листопада у м. Чернівці відбулась щотижнева нарада по реконструкції будівель Чернівецького перинатального центру структурного підрозділу обласної клінічної лікарні, яку провів начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Олександр ПУРШАГА за участі керівників будівельних організацій, директорів комунальних підприємств міста та представників медичної сфери області.

У ході наради проаналізовано протокол доручень наданих на нараді, яка відбулась на минулому тижні і оглянуто виконані будівельні роботи.

Начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександр ПУРШАГА погодив з начальником КП «Теплокомуненерго» Олександром МЕЛЕНЧУКОМ до 15.11.2017 року завершити роботи по приєднанню об’єкта до мереж опалення міста, а представникам генпідрядної та субпідрядним організаціям забезпечити відмінне виконання будівельних робіт на об’єкті.

Далі буде…