Завершено капітальний ремонт харчоблоку КУ «Кіцманська центральна районна лікарня»

Сьогодні, 26 грудня, у м. Кіцмань відбулося відкриття реконструйованого приміщення КУ «Кіцманська центральна районна лікарня».

У святковому заході взяли участь керівник виконавчої влади краю Олександр ФИЩУК, начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Олександр ПУРШАГА, директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Оксана АНДРІЄЦЬ, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юрій КОСАР, голова районної ради Петро ЛУМЕЙ, керівники та працівники районної лікарні, керівники установ та організацій.

Посадовці оглянули приміщення харчоблоку після проведення капітального ремонту, а також ознайомилися із станом виконання робіт у хірургічному відділенні Кіцманської ЦРЛ.

«Загальна кошторисна вартість робіт становить 5,921 млн. грн. Даний проект заплановано реалізувати впродовж 2 років(2017-2018 років) і передбачається капітальний ремонт відділень, часткове перепланування приміщень та капремонт харчоблоку. Будівельні роботи продовжуються.     Станом на сьогодні, проведено демонтажні роботи в харчоблоці, виконано роботи з влаштування даху, утеплення та оздоблення фасаду, замінено віконні та дверні блоки, замінено інженерні роботи. Проведено внутрішні оздоблювальні роботи та змонтовано кухонне обладнання», — прокоментував начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Олександр ПУРШАГА.

Він також зазначив, що пріоритетним у роботі управління капітального будівництва обласної державної адміністрації й надалі залишається якісне виконання будівельних робіт на об’єктах соціальної сфери у Чернівецькій області.