Для ДІТЕЙ в селі Йорданешти збудовано нову школу

Сьогодні, 11 січня, в селі Йорданешти Глибоцького району відбулось відкриття нового приміщення загальноосвітньої школи I-III ступенів.
За участі Міністра освіти і науки України Лілії ГРИНЕВИЧ, Міністра закордонних справ України Павла КЛІМКІНА, Міністра закордонних справ Румунії Теодора-Віорела МЕЛЕШКАНУ, Міністра національного виховання Румунії Лівіу-Маріана ПОП,  голови обласної державної адміністрації Олександра ФИЩУКА, начальника управління капітального будівництва Олександра ПУРШАГИ, дипломатів та представників крайової влади.
Начальник управління капітального будівництва Олександр ПУРШАГА зазначив, що даний соціальний об’єкт є пріоритетним і важливим для мешканців Глибоцького району.
Адже, інвестуючи в розвиток та освіту наших дітей ми, батьки, посадовці, будівельники, інвестуємо у майбутнє нашої держави.

«До сьогодні місцеві діти шкільного віку, а це близько 40%, доїжджали на навчання у прилеглі сільські школи. Народжуваність дітей протягом останніх 5-ти років у даному населеному пункті у порівнянні з минулими періодами збільшилась. Тому, завершення будівництва Йорданештської школи  дало змогу усунути всі вище перераховані незручності та налагодити навчальний процес відповідно до всіх сучасних стандартів», — повідомив посадовець.

Будівництво школи розпочато ще у вересні 2011 року і тривало до цього часу. Загальна кошторисна вартість об’єкта становить 44,5 млн. грн..

Шкільна будівля складається з 3-ох блоків і передбачає класні приміщення, кабінети логопеда, історії та правознавства, лікаря з процедурною, географії та екології, української літератури, захисту Вітчизни, математики, біології хімії, фізики.

Всі кабінети запроектовані з приміщенням лаборантських. На кожному поверсі передбачені рекреції і санітарні вузли для учнів.

На даний час, загальнобудівельні, оздоблювальні, внутрішні сантехнічні  та електромонтажні роботи блоків № 1,2,3 завершено. Влаштовано  зовнішні мережі водо-,тепло-,електропостачання та каналізації. Завершено роботи з благоустрою території.