Прийняті в експлуатацію

Об’єкти, прийняті в експлуатацію у 2016 році

Приміщення онкологічного диспансеру по вул. Героїв Майдану, 242, м. Чернівці — реконструкція з добудовою патолого-анатомічного корпусу

У Чернівецькому обласному онкологічному диспансері відкрили два реконструйованих відділення – інтенсивної терапії та хіміотерапевтичне. Оновлений фасад, євроремонт, сучасні вентиляційні системи та комфортні умови перебування хворих – на ремонт витратили 10 мільйонів гривень. Ще 8 мільйонів вклали в будівництво нового корпусу паталогоанатомічної лабораторії. Виконано роботи по реконструкції: завершено внутрішнє оздоблення, влаштовано вентиляцію, сантехнічні роботи, електроосвітлення приміщення, силове електрообладнання, радіофікація, телефонний зв’язок, телебачення, радіотрансляція мережа палат, сигнально-переговорний зв’язок, часофікація, охоронна сигналізація приміщень, технологічне обладнання.

Виконано роботи по будівництву патологоанатомічного корпусу: загально будівельні роботи, внутрішнє та зовнішнє оздоблення, опалення, влаштування вікон та дверей, вентиляція, водопровід та каналізація, сантехнічні роботи, силове електрообладнання, електроосвітлення приміщення, радіофікація, телефонний зв’язок, пожежно-охоронна сигналізація, технологічне обладнання, зовнішні мережі, благоустрій.

онко3 онко2 онко1 онко4

Харчоблок, пансіонат, бальнеологічне відділення обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей (обласний центр реабілітації дитини) по бульв. Героїв Сталінграда, 11в, м. Чернівці – будівництво

Будівництво обласного центру реабілітації дитини, що у м. Чернівці на бульварі Героїв Крут,11, розпочалось ще у листопаді 2010 року. І вже, цього року, дане приміщення «відчинило» двері для лікування та проведення реабілітації юних пацієнтів з хронічною патологією нервової системи з усією Буковини, зокрема і Чернівців. На даний соціальний об’єкт, витрачено більше 20 млн. — це кошти з державного фонду регіонального розвитку та з обласного бюджету Чернівецької області. На об’єктів виконано наступні роботи: сантехнічні, електромонтажні роботи, опалення, благоустрій, перехідна галерея, ліфти, внутрішнє оздоблення, оснащення басейну.

 БГС4 БГС1 БГС2 БГС3

Добудова навчального корпусу школи до спортивного залу клубу, с. Мошанець Кельменецького району – будівництво

Кошторисна вартість проекту складає 14,5 млн.грн., з них профінансовано за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в сумі 13,3 млн. грн., коштів місцевих бюджетів 1,2 млн. грн. На об’єкті виконані роботи: перенесено центральний водопровід, влаштовано фундаменти, цокольний, перший, другий і третій поверхи, їхні перекриття. Заповнені віконні та дверні прорізи. Двохсхильний дах з дерев’яно-крокв’яної системи, накрито металопрофілем, опалення блоку№1, холодне та гаряче постачання, електромонтажні та інші внутрішні мережі, стяжки, підлоги, опоряджувальні роботи

 sam_8577 sam_8498_0 sam_8569

Приміщення відділення другої хірургії (7 поверх) обласної комунальної установи “Лікарня швидкої медичної допомоги” по вул. Фастівській, 2, м. Чернівці — капітальний ремонт

Для області  в пріоритеті завжди є якісне проведення будівельних і ремонтних робіт у медичних закладах. Не є винятком і 7-ий поверх хірургічного відділення, де лікуватимуть хворих із запущеними формами апендициту, перфоративними виразками із сепсисом та важкими пневмоніями. Тут роботи почались у листопаді 2015 року. І вже на даний час, відділення готове приймати на лікування людей з усієї Чернівецької області. На об’єкті виконано влаштування гіпсокартону стель та стін, роботи з їх оздоблення. Замінено мережі електропостачання, каналізації та водопроводу, системи опалення. Замінено сантехніку, двері та вікна.

Фаст_відкриття3 Фаст_3 Фаст_відкриття

Корпус № 2 по вул. Луковецькій, 2-4, м. Чернівці — реконструкція для проживання матерів-одиначок з дітьми віком до 18 місяців

На соціально важливому об’єкті Чернівців по вулиці Луковецькій, 2-4  проведено реконструкцію будівлі з метою проживання матерів одиначок з дітьми віком до 18 місяців.

Забезпечено всі належні умови для проживання підопічних (одиноких матерів з дітьми віком до 18 місяців у кількості 10 сімей), забезпечено надання медичних та соціальних послуг та створення належних умов для працівників центру матері та дитини.  На об’єкті виконані роботи: мурування стін та перегородок, монолітне та дерев`яне перекриття, монолітний пояс, стропильна система, покрівля з металочерепиці, внутрішні мережі теплопостачання, водопостачання, електропостачання, каналізація, шпаклювання стін та стель, влаштований котел, утеплено та оздоблено фасад, облицювання плиткою підлог та стін, фарбування стін та стель, покриття підлог з ламінату, влаштування вікон та дверей, сантехнічні роботи (змішувачі, умивальники, унітази), електромонтажні роботи (розетки, люстри, вимикачі, щитки), водостічна система, відмостка.

 image-0-02-05-b660af97ede0ca1b563d6cb535e4456c38f9d1871e0bd05a964dc4682904742b-V image-0-02-05-22a332af998812aabf623f5114ef1bb6b2b3b5f075db0fb032c9b1c205848e5d-V

Друга нитка водогону смт Лужани — м. Кіцмань – будівництво

Діюча водопостачальна система міста зазнала суттєвого зносу, отже виникла необхідність у будівництві нової гілки водопостачання для жителів міста Кіцмань. В 2016 році, після відбору даного проекту для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, роботи по будівництву другої нитки водогону продовжено. На відповідні цілі виділено 7,55 млн. грн. коштів з державного та бюджету Кіцманської міської ради. Даний захід дасть змогу зменшити втрати питної води при підйомі на 45% та забезпечить населення якісною питною водою. Виконані роботи з паяння та влаштування труби в траншеї. Прокладено трубопровід загальною довжиною 5650 метрів.

 img_9929 image-0-02-05-43c2083ad84e39ac4b22a240299f595f4401d26e64adf5e863925a66490afab8-V

Будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Брусниця Кіцманського району

Кошторисна вартість будівництва об’єкта в цінах 2015 року становить 3,7 млн. грн. З державного бюджету в минулому році виділено 1,9 млн. грн., за які виконано значну частину будівельно-монтажних робіт. У вересні 2016 року з обласного бюджету виділено 1,0 млн. грн. На об’єкті виконано наступні роботи: утеплення фасаду; встановлено монолітні сходові марші та площадки;  влаштовано фундамент під котельню та гараж; вимурувані стіни котельні та гаражу та оштукатурені в середині; встановлено перекриття та покриття над котельною та гаражем; встановлено віконні та дверні блоки;  виконано каналізацію з вигребом; виконані сантехнічні роботи; влаштовані підлоги та стіни з керамічних плиток; виконані електромонтажні роботи; виконано штукатурку та шпаклівку внутрішніх стін; виконано відмостку та  площадку з бруківки.

 Брус2 Брус1

Добудова фельдшерсько-акушерського пункту, с.Виженка Вижницького району

Відкрито фельдшерсько-акушерський пункт, який є відокремленим лікувально-профілактичним підрозділом комунального закладу «Берегометський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечує надання долікарської медичної допомоги на території с. Виженка.

Загальна вартість проведених робіт на об’єкті становила 1429,92 тис.грн.

ТОВ «Поліарт» розпочали роботи по добудові ФАПу у жовтні 2015 році і здійснювали їх відповідно до всіх будівельних норм. Адже, важливим було ввести в експлуатацію цей об’єкт для того, щоб жителі села і туристи отримували якісне та належне медичне обслуговування. Виконані роботи по заміні покрівлі, оздобленню фасаду, добудові топкової, частково внутрішні оздоблювальні та сантехнічні роботи, монтаж обладнання топкової.

DSCN3236 DSCN3200 DSCN3225

Об’єкти, прийняті в експлуатацію у 2015 році

Будівництво будинку культури в с.Сергії Путильського району

Відбулась церемонія  урочистого відкриття сільського будинку культури в селі Сергії, будівництво якого розпочато 2006 року. Кошторисна вартість об’єкту 4297,8 тис.гривень. Сільський будинок культури розрахований на 200 глядачів. На придбання меблевого начиння та апаратури із обласного бюджету виділено 250 тис.гривень. В новобудові розміщено місцеве відділення пошти, сільську бібліотеку та будинок культури, виконавчий апарат сільської ради.

Здача_в _експл

1 2

 

Будівництво моста, смт Красноїльськ Сторожинецького району

Збудовано автомобільний міст в смт Красноїльськ Сторожинецького району. Міст збудований на місці зруйнованого повінню 2008 року дерев’яного мосту по вул. О. Пушкіна. Віднині мешканці хутору Тражани, котрі складають третину населення селища, й які потерпали від незручностей — аби дістатися центру селища змушені були здійснювати об’їзд у 9 кілометрів – зможуть користуватися новозбудованим мостом.
dsc_6144_0

dsc_6177

 

Об’єкти, прийняті в експлуатацію у 2014 році

У березні отримано декларацію про готовність об’єкта до експлуатації щодо реконструкції приміщення Сокирянської ДЮСШ загальною площею 755,1 кв.м. З початку 2013 року було встановлено огорожу, перекрито дах та проведено зовнішні роботи по утепленню і фарбуванню будівлі, проведено в повному обсязі внутрішні роботи, облаштовано роздягалки, душові, внутрішні туалети. Встановлено освітлення, водопостачання, каналізаційну, протипожежну та евакуаційну системи. Кошторисна вартість реконструкції за затвердженою проектною документацією 998,7 тис. гривень.

shkola

shkola2